TIM SISTEM sporák na pevná paliva North hydro, levý – nerez

Sporák na pevná paliva North hydro inox - levý Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák je... celý popis>
TIM SISTEM sporák na pevná paliva North hydro
Značka: TIM SISTEM
32 990 Kč
Ověřit dostupnost

Sporák na pevná paliva North hydro inox – levý

Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák je vyroben v kombinaci velmi kvalitních materiálů jako je nerezová ocel a velmi kvalitní ocel. Horní plotna je vyrobena z broušené oceli. Trouba je vyrobena z nerezu včetně roštu. Trouba je ohřívána z 5 stran cirkulací teplého vzduchu. Vpředu je táhlo nad dvířky trouby které umožňuje uzavřít cirkulaci teplého vzduchu kolem trouby což umožní větší intenzitu vaření. Automatická regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek. Regulace pro sekundární spalování je umístěna nahoře nad dvířky. Sklo dvířek je z tepelně odolného skla Schott-Robax. Dvířka trouby mají integrovaný teploměr.
Přikládání přední
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Oplach skla Ano
Tento exkluzivní produkt TIM SISTEM sporák na pevná paliva North hydro, levý – nerez lze pořídit pohodlně na našich stránkách zařazený v sekci sporáky na tuhá paliva. Připravili jsme pro vás další produkty z této populární rubriky jednoduše online. Tato značka TIM SISTEM pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Unikátní a žádaný kousek TIM SISTEM sporák na pevná paliva North hydro, levý - nerez od značky s dlouholetou historií TIM SISTEM je dostupný právě teď u nás skutečně levně. Na našich stránkách za 32 990 Kč.