UNIFLAM biokrb 90x40cm grafit

Proč biokrb UNIFLAM? Biokrby UNIFLAM jsou skvělým řešením do prostor, kde jsou možnosti použití klasického krbu či krbových kamen... více informací »
UNIFLAM biokrb 90x40cm grafit
Značka: UNIFLAM
2 918 Kč
Ověřit dostupnost
Proč biokrb UNIFLAM? Biokrby UNIFLAM jsou skvělým řešením do prostor, kde jsou možnosti použití klasického krbu či krbových kamen...

Proč biokrb UNIFLAM?
Biokrby UNIFLAM jsou skvělým řešením do prostor, kde jsou možnosti použití klasického krbu či krbových kamen omezené.
Obývací pokoj s biokrbem je útulný a vytváří jedinečnou atmosféru, a plamen z biokrbu navozuje pocit pohodlí. Biokrb nepožaduje napojení na komín a tímto je možné ho použít kdekoliv. Design a celkové navržení biokrbů UNIFLAM zaručuje rychlou a snadnou montáž. Široká škála velikostí a barev umožňuje jejich přizpůsobení do jakéhokoliv interiéru.
Jaké jsou výhody biokrbu a proč si biokrb pořídit?

Menší rozměry oproti klasickému krbu
Absence komína
Široká škála velikostí a barev
Jednoduchá instalace
Objem zásobníku na biolíh 0,8 l
Barevné provedení grafitová
Celková váha 7,8 kg
Hmotnost 7900.000g

Tento exkluzivní produkt UNIFLAM biokrb 90x40cm grafit získáte rovnou tady na stránkách umístěný v sekci krby. Získejte ještě jiné produkty z naší rubriky za nejnižší cenu. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce UNIFLAM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek UNIFLAM biokrb 90x40cm grafit od značky se skvělou pověstí UNIFLAM získáte v naší nabídce za báječnou cenu. Nyní nakoupíte za 2 918 Kč.