VICTORIA krbová kamna s výměníkem GRANDE Lux AB

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Grande Lux AB Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků.... více informací »
VICTORIA krbová kamna s
Značka: VICTORIA
47 999 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Grande Lux AB Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků....

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Grande Lux AB
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VIKTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VIKTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
Teplovodní výměník
…atd
Přikládání přední
Typ kamen dvouplášťová
Odvod spalin vrchní
Externí přívod vzduchu Ano
Sekundární spalování Ano Tento levný produkt jde sehnat bezprostředně tu na našich stránkách zařazený v sekci krbová kamna! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z naší sekce v bezva akci. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky VICTORIA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super kousek VICTORIA krbová kamna s výměníkem GRANDE Lux AB od společnosti se zárukou kvality VICTORIA je k získání právě teď za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 47 999 Kč.