VICTORIA krbová kamna s výměníkem SONATA B

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Sonata B Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou... více informací »
VICTORIA krbová kamna s
Značka: VICTORIA
52 999 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Sonata B Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou...

Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Sonata B
Krbová kamna VICTORIA – tato kamna splňují i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Jsou vyrobeny z masivní konstrukce, mají nízké emise a kamna splňují i ty nejpřísnější normy BImSchV-1, BImSchV-2 a DIN Plus. Krbová kamna VIKTORIA je možné zakoupit si v provedení teplovodní a horkovzdušná.
Koupí krbových kamen značky VIKTORIA získáte:

Velice kvalitní krbová kamna
Perfektní zpracování
3 roky záruku
Kamna, která splňují i ty nejpřísnější normy
Jednoduchá obsluha a údržba
Teplovodní výměník
…atd
Výška 1800 mm
Průměr kouřovodu 150 mm
Šířka 690 mm
Palivo dřevo, dřevěné
Barva černá
Tento exkluzivní produkt VICTORIA krbová kamna s můžete nakoupit jednoduše tu na stránkách umístěný v sekci krbová kamna. Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky z naší kategorie za nejlepší ceny! Známý dodavatel VICTORIA dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.

Tento kvalitní a levný produkt VICTORIA krbová kamna s výměníkem SONATA B od výrobce s dlouholetou historií VICTORIA získáte právě zde za super cenu! V současnosti za 52 999 Kč.