Žaluzie na kouřovod 150mm/6/1,5mm

Společnost s.r.o. je největší velkoobchod s kompletním sortimentem pro stavbu krbů v České Republice. Dále je společnost výrobcem a výhradním... více informací »
Žaluzie na kouřovod 150mm/6/1
Značka: V.A.P.K.
1 052 Kč
Ověřit dostupnost
Společnost s.r.o. je největší velkoobchod s kompletním sortimentem pro stavbu krbů v České Republice. Dále je společnost výrobcem a výhradním...

Společnost s.r.o. je největší velkoobchod s kompletním sortimentem pro stavbu krbů v České Republice. Dále je společnost výrobcem a výhradním prodejcem vysoce kvalitních krbových kamen, teplovodních krbových vložek Aquaflam a silnostěnných kouřovodů. Je ryze českou společností s dlouholetými zkušenostmi na trhu.
Cílem společnosti bylo vytvořit takové produktové portfolio, které svou šíří, kvalitou, cenou a komplexností uspokojí jak profesionály působící v tomto oboru tak i koncové zákazníky.
Tepelná odolnost 400 °C
Materiál kouřovodu 1,5 mm ocelový plech
Síla materiálu 1,5 mm
Barevné provedení černá
Průměr kouřovodu 150 mmTento exkluzivní produkt Žaluzie na kouřovod 150mm/6/1,5mm lze sehnat právě zde na našich stránkách zařazený v sekci kouřovody. Podívejte se na zcela nové výrobky z naší sekce za outletovou cenu.

Tento skvělý výrobek Žaluzie na kouřovod 150mm/6/1,5mm od spolehlivé značky V.A.P.K. snadno získáte zrovna ve výprodejové akci! Produkt koupíte teď u nás za 1 052 Kč.